koszula damska fryzura

O mnie - Smaczne, zdrowe... wyroby domowe

Temat: Marsz Niepokonanych 3 X 2009
Zapraszamy grupy rekonstrukcyjne, które chcą wziąć udział w roli Powstańców, niezależnie od tego jakie jednostki odtwarzają na co dzień. Uczestnicy inscenizacji muszą spełnić jednak wymogi dotyczące wyglądu, które ustaliliśmy.
Dopuszczalne jest :
- umundurowanie historyczne z okresu II Wojny Światowej, mundury polskie "wrześniowe", battledressy brytyjskie, "zdobyczne" mundury niemieckie, w szczególności panterki i mundury grenadierów pancernych ( Sturmgeschutz ) w dowolnych kombinacjach
- odzież cywilna - wyłącznie w stylu lat 30 i 40-tych - marynarki, koszule, płaszcze, sukienki, spódnice, kaszkiety, cyklistówki itp
- fryzury damskie nawiązujące wyglądem do okresu okupacji
- stare walizki, kufry, torby, plecaki

Nie dopuszczalne są :
- mundury współczesne, kamuflaże typu flecktarn, woodland, itp
- współczesne buty typu skoczki lub glany
- współczesne ubiory cywilne, w szczególności jeansy, sztruksy, kolorowe koszulki wystające spod mundurów
- nowoczesne okulary i zegarki
- długie włosy u mężczyzn wystające spod nakrycia głowy oraz wszelkie brody, bródki, "hiszpanki" i inne formy zarostu za wyjątkiem krótko przyciętych wąsów
- nowoczesne damskie fryzury, w szczególności kolorowe włosy, pasemka, balejaż, dredy itp.
- współczesne torby i plecaki
Źródło: czata49.pl/forum/viewtopic.php?t=193Temat: Spódnica, czy spodnie?

A poza tym bojówki są też damskie , bo ja tylko takie kupuje. Powiedzmy jeszcze , że są bluzy, koszule, marynarki , paski ect, ect. damskie.

No pewnie, mnóstwo "damskich męskich" rzeczy . Tylko jeszcze czekam na "damską" wersję traktora - bo kiedyś hasło kobiety na traktory było, ale się nie sprawdziło właśnie z powodu braku odpowiedniej wersji tego urządzenia, były tylko męskie i ciężko było znaleźć odpowiedni strój dla kobiety (o fryzurze nie wspomnę )
Źródło: 17-ka.org.pl/forum/viewtopic.php?t=735


Temat: Ach.... ci mężczyźni...
Metroseksualizm – stan umysłu posiadany przez niektórych heteroseksualnych mężczyzn. Objawia się posiadaniem większej ilości kosmetyków na półce w łazience, niż aktualna partnerka plus kilka poprzednich.

Występowanie
Metroseksualiści spotykają się zazwyczaj na dyskotece aby tam uwieść naiwne dziołchy, które nie widzą w nich zagrożenia, myśląc że mają do czynienia z homoseksualistami. Metroseksualiści wykazują się tu dużą zdolnością przetrwania i stoją na szczycie hierarchii doboru naturalnego, rozsiewając na dyskotekach swój materiał genetyczny.

Innym miejscem łowów metroseksualistów jest serwis Fotka.pl. Tam prezentują swoje zdjęcia (zazwyczaj w rozpiętej koszuli) i zachwycają się pozytywnymi komentarzami, rozdając przy tym tzw. jedenastki.

Ubiór
Pseudopotargane jeansy; damskie biodrówki; rybaczki; biała, mająca wyglądać na pomiętą, jedwabna koszula z chińskimi znaczkami, ornamentami lub smokiem; biały, damski pasek do spodni; mokasyny; torebka; okulary przeciwsłoneczne typu mucha; różowe t-shirt lub polo - uwaga, obowiązkowo podniesiony kołnierzyk.

Fryzura
Pseudo irokez; blond pasemka; nadmierna ilość żelu; fryzura celowo poburzona lub upodobniająca do jakiejś postaci anime.
Źródło: radioznin.easyisp.pl/forum/viewtopic.php?t=511


Temat: Mundurki szkolne w praktyce
Ja co prawda jestem w liceum (licea nie mają obowiązku mundurków), ale moje LO i owszem, ma mundurki. A nawet miało je na rok przed tym, jak Myster Minister G. wymyślił je dla wszystkich. To znaczy, że ja noszę mundurek drugi rok i już, na szczęście, ostatni (matura...).
Mundurki nasze wyglądają całkiem nieźle, ale są piekielnie niewygodne i bardzo niepraktyczne, bo sztruksowe. Szybko się przecierają i mechacą.
Właściwie na mundurek składa się, dla dziewcząt, biała koszula z kołnierzykiem + szary pulower bez rękawków + damski krawat + sztruksowy, granatowy żakiet z logiem szkoły na lewej piersi (przy czym na przykład moje logo jest już nieaktualne, bo w tym roku z LO zmieniliśmy się z Zespół Szkół Akademickich - doszło gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi, tylko jedna klasa, ale zawsze...), a dla chłopców biała lub niebieska koszula z kołnierzykiem + szary pulower bez rękawów + męski krawat (różni się wielkością i kierunkiem układania się pasków w deseniu xD) + sztruksowa, granatowa marynarka z logiem szkoły. Gimnazjaliści zamiast marynarki mają sweterki, też granatowe.
Generalnie jestem na "tak" dla mundurków, bo uważam, że rewia mody na korytarzach nie jest tym, co powinno się widzieć w szkole. Jak oglądam laleczkę w białych kozaczkach, spódniczce odsłaniającej pół tyłka, przezroczystej bluzeczce z dekoltem do pasa i z różową torebeczką, to mi się niedobrze robi. Może to i lepiej, że wprowadzono mundurki... W końcu i tak każdy ma swój sposób na odróżnienie się od reszty. Fryzura, biżuteria, dodatki, naszywki na plecakach... Nie jest już tak kolorowo w szkole, jak było onegdaj, ale najgorzej też nie jest, no. Żyć się da.
Tylko czemu te nasze mundurki to taki szajs...? Zapłaciliśmy za nie 125zł, a dali nam sztruksowe ścierki, ech.

Htsz, chciałeś zdjęcie, to masz:
tutaj.

pozdrawiam,
panna nikt.
Źródło: forum.blogowicz.info/viewtopic.php?t=1638
 

Powered by WordPress dla [O mnie - Smaczne, zdrowe... wyroby domowe]. Design by Free WordPress Themes.