kod aktywacji do AutoCAD 2007

O mnie - Smaczne, zdrowe... wyroby domowe

Temat: Vista Home Premium BOX 32bit - sprzedam
" />
">oem jest przypisany do jednego kompa na cale zycie ;)
box nie - wiec mozesz sobie zmieniac kompa co miecha i jechac na tym boxie


Wiem jaka jest różnica między wersjami BOX a OEM, wiem też, że żadna z tych wersji nie pozwala zrobić ci zrzutu ekranu bez pisemnego zezwolenia MS. :P


">zreszta mozesz go takze sprzedac - nie jest sprzedawany na licencji imiennej :) jak np autocad, inventor - czy wszystkie od autodesk - wiec nic w boxie cie nie ogranicza

A co z dowodem sprzedaży? Od kiedy można aktywować Windowsa w wersji BOX po raz drugi podając inne dane osobowe? Może czegoś nie wiem, ale wiem, że mi się nie udało. :)


">a co do linuxa - nie dziala tam np. Medieval 2, Stalker, Office 2007, Autocad, Visual Studio itp itd... :) cos jeszcze?

AutoCad'a używam zawodowo praktycznie i wiem, że działa na linuksie, strasznie wolno, nie da się pracować, ale działa, M$ Office też działa. W gry nie gram, więc mi to zwisa, a zamiast Visual Studio używam innego IDE. Windowsa (oryginalnego) trzymam tylko i wyłącznie dla AutoCad'a (oryginalnego). Vistę miałem i nie działa u mnie tak jakbym chciał (zresztą XP podobnie), a nie oczekuje od systemu czegoś więcej niż stabilności, bezpieczeństwa i szybkości pracy. Dlaczego mój komputer, który 5 lat temu doskonale nadawał się do internetu, teraz nie może tego robić, bo uzyskał -126 punktów w tym śmiesznym teście kompatybilności z Vistą? Czy może teraz do przetwarzania kodu HTML potrzeba core 5 duo coś tam, którego niestety nie posiadam? Takie trochę dziwne to jest nie prawdaż?

Tak ogólnie reasumując jak chcesz grać w gry to sobie mniej Windows, ja tylko patrze z mojego punktu widzenia, gdzie mam wszystko za free i mogę z tym robić co mi się podobna, nawet zapomniałem jak się wymawia słowa sterowniki, trojany, spyware, adware, a komputer robiący za router sobie chodzi jakieś dwa miesiące bez restartu. :D Dziwne nie? To nie jest promocja to standard. Jeżeli ta Vista miałaby chociaż zbliżone możliwości to może bym i dał to 100 PLN, aby sobie odpalić jakiegoś Need For Speeda, ale nie dam tyle za coś co jest strasznie niedopracowane i nawet nie można tego zainstalować... Mówię oczywiście o oryginale, właśnie home premium. :)
Źródło: alk1b40.nastolatek.pl/forum/viewtopic.php?t=17327

 

Powered by WordPress dla [O mnie - Smaczne, zdrowe... wyroby domowe]. Design by Free WordPress Themes.